Jak uspořádat narozeninovou oslavu?

Ne každý má rád narozeniny, protože mu to přijde trapné, jak se lidé sejdou jen kvůli tomu, aby mu popřáli za to, že je blíže smrti. Někteří to takhle opravdu berou a narozeninová oslava jim přijde jako fraška a úplně ji nechtějí realizovat, protože jim to přijde jako blbost, což je naprosto přijatelný názor stejně tak jako názor, že jsou narozeniny a s nimi i narozeninová oslava super. Každý to vnímáme naprosto jinak a máme jiný názor a pohled na věc, proto pokud někdo opravdu nechce narozeninovou oslavu, nechte ho tak a zbytečně nic nepořádejte, nemusel by to ten člověk přijmout dobře, a i kdyby se tvářil poněkud přijatelně, v hlavě může mít něco trochu jiného a nemuselo by to být úplně super.

dárek

Narozeniny jsou jeho den, proto si zjistěte, jestli má daný oslavenec narozeninové oslavy rád a jestli nechce své narozeniny raději strávit trochu jinak než narozeninovou oslavou, kde třeba ani nebudou lidé, které má rád a se kterými chce narozeniny trávit. Vždy musíte zjistit, jestli to není zbytečné a jestli ten daný člověk realizaci narozeninové oslavy uvítá a bude si toho vážit.

dort

Každý jsme totiž úplně jiný, i když máte narozeniny třeba vy rádi, nemusí je mít rád ten druhý. Proto si to zjistěte předem, ať nenastane trapná a nepříjemná situace zbytečně. Stává se to, tak pozor na to. Jako první je třeba zařídit hosty a podle nich také občerstvení, tedy jeho množství. Zvolte třeba raut, zajistěte hlavně také pitný režim, to je potřeba, klidně i alkoholické nápoje, ale musí zde být i nějaké nealko. Toho nealka trochu více než alkoholických nápojů, hosté nebudou pít alkohol celý večer. Dále musíte i vy jako pořadatel koupit nějaký dárek. Pokud se jedná o ženu, kupte nějakou kytici a podobně, pokud o muže, můžete zvolit něco mužského, třeba keltský nůž GHClever, hlavně něco, ať se oslavenec cítí mužně. Další věc je dort, na každou narozeninovou oslavu patří dort, a to nějaký pořádný.