Nabízejte své služby v Opavě na profesionálně zhotoveném webu

V Opavě poskytuje ubytování celá řada subjektů, ale ne každý vám k tomu nabídne doplňkové služby. Tentokrát nemáme na mysli pouze restauraci s polopenzí, jde nám o něco jiného. Máte-li možnost v Opavě nabízet ubytovací kapacity, využijte tamního prostředí i k propagaci krás města, o kterých mnoho návštěvníků nemá ani tušení.

Sluneční soustava a městské divadlo – na svém webu můžete uvádět zajímavost, kterou nikde jinde v České republice nenajdete. V Opavě je vybudován unikátní model sluneční soustavy, v přesném měřítku, co se týče jak rozměrů jednotlivých planet a Slunce, tak i jejich vzdálenosti. Slunce se nachází před městskou radnicí, naproti městskému divadlu, před jehož bočním zdivem objevíte i planetu Merkur, a další planety jsou pak rozmístěny v patřičných „vzdálenostech“ od Slunce, například planeta Země je až v Dvořákových sadech a planetu Saturn naleznete v Jaktaři u kostela sv. Petra a Pavla.

město Opava

Arboretum Nový Dvůr – v tomto krásném areálu botanické zahrady se nachází i poslední (devátá) planeta sluneční soustavy Pluto.

Městský park a sportovní hala – milovníky cyklistiky jistě potěšíte půjčovnou jízdních kol a konstatováním, že je mohou využít v rovinatém terénu městského parku v blízkosti sportovní haly a městského koupaliště.

tvorba webu

Nechte si vypracovat profesionální web

Abyste mohli nabízet své služby a propagovat zajímavosti z tohoto regionu, měli byste si nechat vypracovat webový portál od profesionální firmy. Ta vám kromě tvorby loga v Opavě zajistí i graficky atraktivní modul s rezervačními formuláři pro ubytování, wellness služby, půjčovnu sportovních potřeb, kadeřnictví, pedikúru a další podpůrné služby. A aby vás také lidé na Internetu objevili, měli byste mít dobře podchycené SEO pro internetové vyhledávače, které by vás neměly zastrčit kamsi do pozadí – do neznáma.