K čemu se vám hodí stahování videa ze sociálních sítí

Na sociálních sítích se objevuje leccos a nelze jednoznačně tvrdit, že všechny příspěvky jsou nám přínosné. Panuje tu sice jistá cenzura, která se snaží některá videa nevhodného obsahu odstranit, ale ne vždy se to zcela podaří a někdy naopak odtud zmizí přínosné informace. Nemáme v úmyslu posuzovat kvalitu příspěvků, jen vás chceme upozornit, abyste s tím počítali, a při hledání videí, která byste si chtěli třeba stáhnout, byli nesmírně trpěliví.

videa jako příspěvky na sociálních sítích

Tipy na výlety do přírody

Například kanál YouTube je skvělé prostředí pro publikování záběrů krajiny. To se vám může velmi hodit při plánování vaší dovolené. Kupříkladu máte v plánu vyrazit do Jizerských hor, moc to tam neznáte, máte k dispozici jen turistickou mapu, a z té pouze podle vrstevnic a popisků odhadujete, jaká asi vaše dovolená bude. Když však na YouTube objevíte video snímané z dronu, který byl vypuštěn z rozhledny Bramberk nebo na Tanvaldském špičáku, budete mít velký panoramatický úsek pohoří doslova, jako na dlani.

Přínosné to bude i pro dovolenou v zahraničí, např. tu snadno posoudíte, jak náročné terény jsou v Alpách či ve Vysokých Tatrách, a jaká příroda vás obklopí při návštěvě Chorvatska nebo francouzské Riviéry.

sociální sítě

Recepty, návody, instruktážní videa

Stahování se musí umět Stahuj videa, to by vám potvrdil kdejaký uživatel downloaderů, a také by vám možná prozradil, který program je vhodný, a který také zachová video v původní, např. HD kvalitě. To oceníte nejen u záběrů z přírody, ale také u různých návodů, jak zhotovit dle videoreceptů různé pokrmy, jak svépomocí provádět stavební či jiné kutilské práce, jak pěstovat ovoce a zeleninu, jak pokládat a čistit koberce atd.

Na závěr bychom vám chtěli poradit, abyste, pokud objevíte zajímavé video, se stahováním příliš neotáleli, neboť jej může kdykoli jeho majitel nebo vlastník sociální sítě smazat.