Čím potěší vaše ratolesti Zelená žirafa

https://aukro.cz/susicky-pradla 8pt“>Zelená žirafa https://zelenazirafa.cz/ je obrovitánské, ale velmi roztomilé zvířátko, které miluje malé děti, a snaží se jim a jejich rodičům nabídnout vše, co je pro zdravý a šťastný život dětí zapotřebí. Kromě dětského ložního prádla, hygienických a kuchyňských potřeb tu naleznete i další šikovné a praktické výrobky.

Kočárky – mezi dětskými kočárky roste obliba zejména u trojkombinací či dvojombinací, což jsou kočárky dva nebo tři v jednom. Jde o sestavu klasického hlubokého kočárku pro miminka a sportovního kočárku pro batolata. Třetí částí trojkombinace je autosedačka. Zelená žirafa však nabízí autosedačky i samostatně.

dětské hračky

Dětské postýlky – ty patří k základnímu vybavení každé rodiny s novým přírůstkem. Důležité je mít velký výběr tvarů i barev a Zelená žirafa vás jimi bude provázet.

Přebalovací komody – k přebalování miminka se v minulosti používal nejčastěji kuchyňský stůl, ale jak sami uznáte, to není zrovna to „pravé ořechové“. Komoda i s přebalovacím stolkem může být umístěna v ložnici, ale i v obýváku, v kuchyni či ve vytápěné předsíni v blízkosti koupelny a máte po starostech.

Jídelní židličky – batolata nemohou jíst sama u jídelního stolu, potřebují bezpečnou oporu, a tu jim zajistí dětská jídelní židlička.

krásná žirafa

Houpačky na zavěšení – houpačky pro děti na zavěšení mezi futra dveří nebo do jakéhokoli jiného bezpečného prostoru nikdy nevyšly z módy. Pořídíte je velice levně, ačkoli jsou zhotovené z dřevěného masivu, a mohou se stát vhodným kandidátem pod vánoční stromek.

Boxy na hračky – v dětském pokoji by neměl panovat chaos, děti by měly být odmalička vedeny k pořádku a měly by se naučit uklízet své hračky, aby o ně nezakopávaly, nezpůsobily si úraz a hračky zároveň nepoškodily.

Dětské stany – děti milují stany a podobné domečky, skrýše a úkryty. Se Zelenou žirafou máte možnost jim dopřát to, po čem touží.