Kde sehnat šaty na ples

Blížící se plesová sezona plná dlouhých tanečních večerů nenechá chladným snad žádný taneční pár. Možná už se také vy těšíte, až jednou večer zazáříte na tanečním parketu a protančíte střevíčky. Možná pilně opakujete taneční kroky i figury a těšíte se na to, že se v očích svého partnera stanete královnou tanečního parketu. Pro tuto událost vám ale kromě tance nesmí chybět ještě jedna věc, a tou je krásná večerní róba. Přípravy na ples jsou pro muže pravděpodobně mnohem jednodušší než pro něžné pohlaví. Klasikou je vsadit na společenský oblek a boty a muž může vyrazit do víru tance.

Zlaté extravagantní šaty

U žen je to ale s přípravami horší. Komplikované účesy a propracovaný make-up zaberou často několik hodin času. Ještě něco tomu ale k naprosté kráse musíte přidat. Jedná se o společenské šaty. Samozřejmostí je, že vždy záleží na formální stránce události, na kterou se chystáte. Pokud se spokojíte s vesnickým plesem, stačí vytáhnout ze skříně takové šaty, ve kterých dokážete tančit a uznáte, že se na takovou událost budou hodit. Horší to ale bude v případě, že toužíte po opravdu formálním plese, na kterém je vyžadován určitý dress code. Danými podmínky byste se rozhodně měli řídit, abyste předešli zbytečnému trapasu.

Žena v šatech

Samotná koupě krásných plesových rób je také relativně finančně nákladná, a proto je možná zpočátku lepší využít služeb půjčovny společenských šatů , kde vám zaměstnanci navíc také poradí se správnou barvou a střihem a vyberou s vámi jistě moc pěkné šaty. Navíc, pokud se vám účast na plese časem zalíbí, nikdo neříká, že není dobrým nápadem šatník také o nějaké večerní róby doplnit. Služeb půjčovny je ale rozhodně lepší využít v případě, že plesy nejsou nic pro vás a šaty sháníte spíše z povinnosti nebo nechcete hned zpočátku investovat několik tisíc do koupě vlastního plesového outfitu.