Láska na první pohled

Věříte na lásku na první pohled? Pokud ano, tak by mě opravdu zajímalo to, jak jste to poznali, protože já jsem si říkala, že láska na první pohled absolutně asi nemůže být. Protože jak člověk může poznat člověka, když ho jenom uvidí? Slyšela jsem, že člověku stačí prý nějak tři sekundy, aby se o člověku udělal první obrázek. Tohle sice chápu, protože sympatie taky hrají velice důležitou roli, ale zamilovat se na první pohled? Já vím, že se tohle říká jenom tak slovně že je to taková slovní hříčka. Jenomže mnoho lidí mi ale potvrdilo, že se opravdu zamilovali na vlastní kůži a taky na první pohled.

Přítele miluji.

Absolutně nechápu, jak se tohle mohlo stát. To já se zamiluji a cítím lásku opravdu až opravdu hodně později. A někdy mi to trvá opravdu tak tři či čtyři měsíce, než se pořádně zamiluji a dalo by se říkat tomu láska. Když to ale tak vezmu, tak zase třeba myslím i na jinou lásku než jenom tu partnerskou. A třeba lásku ke svému synovi anebo k rodičům. Opravdu si vážím svých rodičů, kteří se o mě starali a vždycky mě podporovali. Vzpomínám si, jak jsem ještě chodila na střední školu, kde jsem propadala, protože absolutně jsem nechápala matematiku a fyziku.

Láska je všude.

Rodiče, i když nebyli moc bohatí, tak mi domluvili doučování těchto dvou předmětů, i když to bylo docela drahé. Takže právě díky rodičům mohou děkovat tomu, že jsem vystudovala střední školu. A nyní mohu mít vysněnou práci, kterou jsem si přála. A tady taky jde o to, jestli se v rodině máte rádi a jestli si vycházíte vstříc. Tomu se taky říká láska. Každý člověk si myslí, že láska je jenom mezi dvěma lidmi, kde potom dochází k intimnímu styku. Jenomže tohle vůbec není pravda. Láska má opravdu mnoho podob a je různá. Ostatně hlásku člověk může potkat i na každém kroku. Já taky lásku potkala na netradičních místech a musím říct, že někdy je to vážně velká zábava a taky sranda.