Masáž pro muže, ženy i páry

Masáže jsou skvělý způsob, jak si odpočinout, uvolnit se načerpat nové síly. To jsou hlavní důvody, proč na masáže chodíme. Existuje jich mnoho druhů, ale nikde vám nenamasírují vaše intimní partie. V našem salonu si můžete dopřát masáž kompletně celého těla, a to včetně intimních partií. Pro muže i pro ženy máme přípravných několik masáží, které vám mohou doslova změnit život. Nechápete jak? Erotická masáž není jen o tom stimulovat intimní oblast vašeho těla, ale je o celkovém prožitku a o zlepšení chápání vašeho vlastního těla.

lávové kameny

Mezi muži je velmi vyhledávaná masáž penisu https://mataharisalon.cz/cs/masaz-penisu. Jak už název napovídá, jde o masáž vašich intimních partií, u které masérky rozhodně nikam nespěchají. Všechny se snaží o to, aby vám poskytly jedinečný zážitek a ukázaly vám, že i zdánlivě běžná věc jde dělat jinak a s láskou. Naše masérky berou svou práci jako jistý druh poslání, a stejně tak k práci přistupují. I proto jsme vyhlášený masážní salon v Praze.

Nebudete chtít jinak
Pokud odhodíte stud a zavítáte k nám, čekají vás minuty plné horkých doteků některé z našich zkušených masérek. Za použití masážních olejů vám namasírují každý sval v těle, a nakonec se přesunou u právě do oblasti rozkroku. Asi tušíte, co se stane po masáži těchto míst. V naprosté většině případů dochází k vyvrcholení, a vy tím uvolníte i mysl a načerpáte sílu.
Pro odvážné: přijďte s partnerkou či partnerem, partnerská erotická masáž zlepší váš sexuální život
Protože i ženy mají svou sexualitu, o kterou je třeba pečovat, masírujeme v našem salonu i ženy.

masáž muže

Masáž penisu je jen jednou z mnoha masáží, které vám můžeme nabídnout. Mezi velmi oblíbené masáže patří i masáž prostaty, BDSM, foto job, masáž lávovými kameny, masáž tělo na tělo nebo masáž celého těla. Ať si vyberete jakoukoli, pevně věříme, že to pro vás bude jedinečný zážitek, který vám poslouží k lepšímu vnímání vašeho těla.