Zvláštní telefonní čísla

Tedy, mobil si pamatuje to, co si do něj uložíme. Takže hlava je čistá a není třeba v ní nosit seznam. Dnešní trend je dokonce takový, že my číslo, které chceme zaznamenat ani vidět či slyšet nemusíme . Věta o prozvonění má svůj důvod. Pak si jen číslo uložíme a připíšeme komu patří. Tím je vymalováno a není třeba ani bloku a tužky. Jenže, někdy taková situace nastane.

mobil

Potřebujete někomu předat telefonní číslo, ale on nemá mobil v provozu. Nikdo z vás dvou nemá ani tužku, ani notes, ani nic, jak si číslo poznamenat. Zde by byla obrovská výhoda říci číslo třeba 123 456 789. To si zapamatuje i takový tatar jako třeba já, který si nepamatuje vůbec nic. Ale situace může být stejná i vůči vám. Vidíte reklamu na zboží, o které máte zájem. Nemáte u sebe zhola nic, jen potřebu si to číslo zapamatovat. Jenže kombinace 492 857 162 je vražedná, protože v paměti se neudrží. Jo, kdyby tam bylo třeba 555 555 555 to by bylo snadné a doma byste si na firmu z reklamy v klidu zavolal. Jenže takové číslo, kterému se říká zlaté nebo též VIP vám operátor nedá. To si musíte koupit vy sami.

mobil

Je jasné, že ty nejlepší čísla jsou dávno obsazená, ale pořád je jich ještě tolik, že si můžete vybírat, které se vám bude více zamlouvat. Jak na to? Například číslo 734 666 666 se vám líbí a chcete jej. Tak nyní na něj zde klikněte. Ono totiž funguje jako odkaz a ten vás dovede na stránku, kde je VIP čísel, nebo čísel zlatých, jak chcete, požehnaně. Vy si jen toto numero objednáte, zaplatíte patřičný peněžní obnos a zbytek už je otázkou jen několika hodin. Výhody těchto VIP čísel snad ani netřeba rozebírat. Hlavně v reklamě je to výhra v loterii, a proto chce něco podobného skoro každý podnikatel a každý prodejce, který potřebuje být vidět. Tímto číslem také dává najevo, že na to má a není tedy žádné ořezávátko. Nuže, vyzkoušejte si to a uvidíte.