Pořiďte si svůj dům

Když se zeptáte lidí na jejich bydlení, řada jich bydlí v nájemním bytě či domě. A většina z nich by chtěla mít svůj vlastní dům. Jenže čekání na stavební povolení může trvat i několik let, a to spoustu lidí dokáže odradit. Pokud máte svůj pozemek, můžete si u nás vybrat projekt, který máme připravený. V nabídce máme několik typových domů, které jsou mezi našimi klienty velmi oblíbené. Pokud vás žádný neosloví, rádi vám připravíme projekt přesně pro vás. Abyste neměli starosti, můžeme pro vás vyřídit stavební povolení, a potom už budete jen čekat na zhotovení domu.

kreslení projektu

Vyberte si třeba bungalov, který je mezi klienty velmi oblíbený, jde o přízemní a moderní druh bydlení, kde najdete kompletní dům s moderními technologiemi. Každý dům dodáváme s tepelným čerpadlem a solárními panely, což v dnešní době určitě oceníte – budete energeticky zase o něco soběstačnější. Vybrat si můžete zděný dům nebo dřevostavbu, a klienti nejčastěji volí právě tu, protože je levnější a rychleji postavená.

Prohlédněte si hotové domy
Nemůžete se rozhodnout, jaký dům si vybrat? Projděte si naši nabídku, kde najdete projekty i rozměry – díky tomu si vyberete dům, který bude odpovídat vašim požadavkům a potřebám. Hotové domy, které již slouží jejich majitelům, najdete ve složce reference. Prohlédněte si hotové domy, a některý z nich můžete mít i vy. Dejte sbohem nájemnímu bytu, a splňte si sen o vlastním domě.

patrový dům

Domy na klíč
Stavbu provádíme na klíč, což znamená, že postavíme celý dům podle projektu – od základové desky až po střechu. Dodáváme kompletní domy, do kterých si musíte koupit pouze kuchyňskou linku. U dřevostavby vám za velmi krátkou dobu předáme klíče, a můžete se stěhovat. Neplaťte za nájem, když můžete srovnatelnou částku platit za svoje vlastní bydlení. Náklady dnes vyjdou nastejno, a e pasivním domem na tom budete s energiemi lépe než v bytě.