Sportování s dítětem?

Když žena čeká miminko, vše se jí obrátí naruby. Začne svět vnímat trochu jinak, a to nejen protože má zvýšenou produkci hormonů a je citlivá, ale také proto, že díky tomu, že čeká vlastní miminko, si k němu tvoří vztah a vnímá ostatní děti a celkově i věci jinak, protože v sobě nalezne lásku, kterou v sobě ještě nikdy nenašla. To je mateřská láska a pokud někdo čeká první miminko, je velmi silný zážitek tuto lásku najít úplně poprvé. Je to totiž opravdu něco jiného než kterákoliv jiná láska, na kterou si vzpomenete. Zkrátka mateřská láska je nejsilnější, protože je to láska k někomu, koho člověk sám zplodil a je to jeho výtvor, když se do řekne velmi jednoduše.

sport

Ještě aby to nebyla nejsilnější láska, když devět měsíců musí maminka dítě nosit pod srdíčkem. Je to opravdu něco zvláštního a žena si tak vytvoří velmi silné pouto s dítětem už před narozením, protože je s ním vlastně pořád a pořád na něj také myslí. Jednak ho cítí, protože se od určitého měsíce miminko začíná projevovat pohyby a tak dále, jednak ho také vidí, protože vidí svůj obří pupek, jednak se na něj také těší, takže už z tohoto důvodu na něj myslí stále dokola. Jak asi bude vypadat, po kom bude, jak se bude chovat. Jestli z něj vyroste správný a hodný člověk, co z něj bude. Jak se bude vlastně jmenovat, protože to mnoho párů nemá ještě vybráno ještě dlouho v těhotenství, někteří snad ještě těsně před narozením.

kočárek

Zkrátka ženě, ale i muži, kolují hlavou podobné myšlenky jako jsou tyto, takže není možné, aby byl jen jeden den, kdy by na dítě rodiče nemysleli. Jakmile se miminko narodí a žena tak prožije údajně nejbolestivější věc, tak se všem uleví, protože je miminko na světě, ale zároveň žena vidí své tělo a chce samozřejmě začít cvičit, ale myslí si, že nemůže a že je teď na dlouho se cvičením konec. To ale není pravda. Dá se totiž koupit sportovní kočárek pro holčičku, ale i pro chlapečka samozřejmě, a dá se s ním jezdit všude možně, navíc mnoho žen u ježdění běhá, což také není špatný nápad, spojit to do jednoho.