Nové zábradlí

Když jsme si s přítelem kupovali chatu, tak jsme se těšili, že konečně budeme mít místo, kde budeme mít klid. Těšili jsme se s přítelem, jak budeme volné dny a teplé dny a noci trávit na naší chatě. Protože my totiž celý život žijeme v panelovém domě v centru města, takže si dokážete představit, že moc sportovního nebo přírodního využití tam opravdu není. A dokonce i veřejný bazén a sportoviště máme daleko asi pět kilometrů, takže si opravdu nemůžeme jenom tak vyskakovat. Máme pouze jenom jedno auto, které takové starší, takže na nějaké dlouhé cesty městem to není úplně vhodné.

Líbí se mi netradiční věci.

Je takové škaredé, takže se za něj stydíme, ale po technické stránce je opravdu super. Tak jsme si řekli, že když si pořídíme skvělou chatu, pořídíme si tam taky bazén a další zahradní vybavení. Vnitřek chaty necháme jenom tak, ale chceme hlavně si užívat. Akorát jsme si řekli, že si dáme v chatě dřevěné zábradlí na schody. Protože když jsme si nakonec vybrali skvělou naší vysněnou chatu, tak tam byly schody, ale bez zábradlí. A protože mám ráda dřevo.

Dřevo má své kouzlo.

Tak jsem do chaty chtěla dřevěné zábradlí na schody a přítel naštěstí souhlasil. A tak jsme se rozhodli, že si pozveme na práci našeho kvalitního řezbáře. Je to taková už rodina klasika. Protože babička mi doporučila ověřeného řezbáře dřeva, který taky dělá dřevěné zábradlí na schody. A musím říct, že to vypadá jako barokní styl někde na hradu. Mně se to hodně líbilo, takže jsem to řekla taky svému příteli. A konečně asi po měsíci jsme už měli naše krásné dřevěné zábradlí na schody, které nám na chatě všichni chválí. A děláme tam taky velmi často oslavy anebo grilovací párty a naše zábradlí je opravdu na obdiv. A jaké zábradlí by se líbilo vám? Jakému materiálu dáváte přednost? Někdo dbá na kvalitu, ale někdo zase musí dbát na to, jaký má rozpočet.