Přesné účetnictví

Můj sen byl vystudovat zdravotnickou školu. Chtěla jsem totiž pracovat vždycky celý život ve zdravotnictví. Můj sen taky byl být zdravotní sestra, ale když jsem se dozvěděla, že na zdravotní sestru musí mít ještě další školu, tak jsem svůj sen vzdala. Nechtěla jsem totiž moc dlouho studovat, protože se spíše chtěla pracovat. Ale ne, že učení mě nešlo nebo mě nebavilo, to vůbec ne. Mě právě učení bavilo a taky mi šlo. Měla jsem opravdu skvělé studijní výsledky, jenomže jsem potřebovala jít co nejdříve pracovat. Potřebovala jsem peníze, abych zaplatila dluhy, které udělala moje máma.

V účetnictví jde o přesnost.

Moje máma bohužel nežila moc kvalitní život, takže si udělala dluhy. A aby nám taky nevzali dům, tak jsem se rozhodla, že dluhy budu platit taky jenom já. Nakonec jsem tedy udělala ekonomickou školu. A musím říct, že jsem se rozhodla, že budu dělat mzdové účetnictví v Praze. A tato práce se líbí. Řekla jsem si, že když budu účetní v Praze, tak taky budu mít skvělý plat, který by se mi hodil. A účetní Prahy dělá opravdu záslužnou práci všem podnikatelům a dalším firmám, které potřebuji vést účetnictví. Mzdová účetní z Prahy se postará o to, aby vyčichni zaměstnanci měli včas svou výplatu, aby se nic neopozdilo.

Účetnictví není jednoduché.

Nemusíte se starat o pravidelné měsíční vyúčtování. A musím vám říct, že to není vůbec jednoduché. Pokud chcete taky vědět více informací o mzdové účetnictví, tak se můžete podívat na webové stránky JKcredit.cz, kde uvidíte taky různé personální věci, které by vás mohly zajímat. Já, když jsem se hlásila do dalšího lepšího kurzu o účetnictví, tak jsem věděla, že se musím snažit. Chtěla jsem mít opravdu dobré zaměstnání, kde je potom můžu pracovat ve firmě o účetnictví. A vás by taky bavilo dělat účetní v Praze? Pokud ano, tak zkuste prvně navštívit nějakou účetnickou firmu, ať víte, o co jde.