Zipy podle potřeby

Pokud si sami občas ušijte nějaké to oblečení, asi už máte představu, co všechno k šití potřebujete. Člověk co si doma šije musí mít dostatečnou zásobu galanterního zboží, protože bez nití, jehel, látek a dalšího šít prostě nemůžete. U nás koupíte mnoho zboží, které vám značně usnadní práci. Jednou z nepostradatelných věcí jsou zipy. Díky nim si můžete ušít bundu, kabát, mikinu nebo tašky. Většina galanterií má k dispozici pouze zipy podle délek, ale u nás najdete i zip metráž. Nemusíte složil shánět zip přesně na míru, ale jednoduše si objednáte, kolik potřebujete.

zip na tašce

Zipů máme hodně
Zip se ve většině případů nedá ničím nahradit. Jeho vlastnosti jsou jen těžko zastupitelné, a proto je potřeba mít vždy nějaký po ruce. Často se totiž stává, že když to nejméně potřebujete, nějaké oblečení se vám pokazí – typicky u zimního oblečení, kde je zip nenahraditelný – a tak musíte doma sáhnout do zásob. Problém nastane a případě, že nebudete mít doma vhodnou délku zipu. To jde právě vyřešit tím, že si nakoupíte dostatečnou zásobu, protože nabízíme velmi dobré ceny klasických kusových zipů i zipů z metráže.

Větší délky upotřebíte k šití tašek, kde je spotřeba zipů větší kvůli počtu různých přihrádek, nebo většího zboží, jako jsou stany. Zipy z metráže využijí zejména firmy a lidé, kteří se zabývají výrobou velkých textilních výrobků – právě výše zmíněných stanů či spacáků. V takovém případě je náhrada zipu nemožná – například patentky vám moc nepomůžou. Zásobte se proto včas a mějte vždy při ruce dostatečně dlouhý a kvalitní zip.

taška se zipem

Jaké zipy máme?
Máme mnoho zipů, a to v mnoha barvách i materiálu. Protože víme, že například stany potřebují kvalitní zip, najdete u nás velkou nabídku kostěných i kovových zipů, které mají velkou trvanlivost.

Kromě zipů u nás najdete všechno galanterní zboží k výrobě všeho šitého. Vybavte si svou šicí dílnu u nás za skvělé ceny.