Prima zubař

Když jsem se do stěhovala do Prahy kvůli skvělé práci, tak jsem tam vůbec nikoho neznala. Samozřejmě, že moji dva spolužáci ze základní školy se tam přistěhovali, ale neměla jsem na ně vůbec žádné kontakty. Stejně bych už je ani nepoznala, takže je to úplně jedno. Myslím si, že když takhle člověk ztratí kontakt s někým, tak to znamená že to asi osud nechce, aby https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/musela-jsem se dotyční viděli. Tak jsem dva kamarády ani nehledala. Bylo to už dávno. A když jsem potom byla první den v práci, tak mě čekal šok. Poznala jsem tam dokonce svého spolužáka ze střední školy. Taková náhoda! To snad ani není možné. Řekla jsem si, že tohle něco asi znamená. Dali jsme se do řeči a zjistili jsme, že toho máme docela dost společného. Řekli jsme si, že po práci zajdeme taky spolu na oběd. A tam se mi to stalo. Na něco jsem v zákusku kousla a začal mě extrémně bolet zub.

O zuby pečuji denně.

Jenom že jsem v Praze byla teprve krátce, takže jsem neměla žádného zubaře. Rychle jsme v Praze museli najít nějakého zubaře. Neštěstí kolega z práce se tam vyznal. Takže pražské zubaře znal docela dost. Jenomže mě tak opravdu bolel zub, že jsem nevěděla, co mám dělat a kam prvně zajet. Kamarád mě tedy vzal do pražské zubní ordinace, kde mě ošetřili.

Používám manuální kartáček.

A byla jsem opravdu ráda, že jsme tam asi za patnáct minut dojeli. Opravdu velký úleva! Měla jsem uštíplý zub. Dodnes nevím, co v tom zákusku bylo. A díky zubaři z Prahy https://clinicplus.cz/ mám zachráněný zub. Na zubech si dávám záležet, takže jsme ráda, že mám zub v pořádku. Taky jsem si musela zaplatit deset tisíc korun za opravení zubu, ale věřte mi, stojí to za to. Protože není nic nejhoršího, než když vám chybí kousek zubu. Tento pražský zubař si s tím dost dobře poradil. Já jsem ráda, že pak zubař odvedl tak skvělou práci. Myslím si, že dobrých a poctivých zubařů je u nás málo, takže si jich vážím.