Čištění a obnova starých koberců

Koberce jsou velice příjemná na došlap a lidé po celém světě je milují. Není však ani divu, nejen, že jsou dobré na došlap, ale také dokonale zkrášlují danou místnost. Jejich oblíbenost se sice za poslední dobu snížila, ale i tak patří k velice vyhledávaným věcem. Jestliže jste zdědili po babičce, nebo rodičích pravý perský, či vlněný koberec, který už je zašlý, tak ho nevyhazujte. Tyto koberce jsou velice vzácné a určitě stojí za to ho nechat vyčistit. Čištění vlněných koberců od Wismont-cisteni, stojí za to.

čištění koberců

Tato společnost má dlouholetou tradici a zaměstnává pouze lidi české národnosti. Jejich zaměstnanci jsou profesionálně proškolení a jejich práce je nejen efektivní, ale také šetrná ke koberci. Na čištění se používá certifikované čistidlo, která je šetrné k materiálu a také zdraví. Celý proces probíhá od vysání, přes čištění koberce, až po odstranění všech nečistot, skvrn a také virů a bakterií, které jsou hluboko v koberci. Samozřejmostí je naprostá eliminace od chlupů z domácích mazlíčků. Na stránkách firmy, se můžete podívat i na kladné ohlasy, které zde zanechali jejich zákazníci. Čištění koberců se samozřejmě týká i koberců, které mají dlouhý či krátký vlas.

čištění koberců

Velkou výhodou je fakt, že firma nedělá pouze čištění perských a vlněných koberců, ale zajímá se i o další úklidové práce. Je tudíž možnost si je objednat na čištění čalounu, jako jsou pohovky, gauče, křesla či židle. Dále čistí matrace a také se zabývají mytím oken a žaluzií. Veškeré služby jsou rozepsány na internetových stránkách firmy, a to včetně podrobného ceníku. Před objednáním se dá tak spočítat, na kolik vás čištění vyjde. Pokud tedy máte doma starý koberec po babičce a je zašlý, tak ho nevyhazujte. Tato firma ho zbaví všech nečistot a po vyčištění budete překvapení, jak koberec vypadá a jak hezký může být.