Vyklizení zakoupené nemovitosti

Trh s nemovitostmi se vyznačuje některými zajímavými momenty. Tentokrát však nemáme na mysli obchodní strategie realitních kanceláří či samotných majitelů objektů, ale něco jiného. Stav nemovitosti v okamžiku předání novému majiteli. Když se prodává dům, jako kupec budete očekávat, že obdržíte prostor zcela vyklizený a v technickém stavu, odpovídajícímu popisu objektu v okamžiku vytvoření kupní smlouvy. Jaké překvapení však může nastat, když v den předání se bude uvnitř stále nacházet starý vyřazený nábytek, koberce, některé spotřebiče, a ve sklepních prostorách hromada harampádí, kterého se bývalý majitel takto elegantně zbavil.

prodej domu

Situaci lze samozřejmě řešit domluvou, případně finanční kompenzací, ale nakonec bude stejně ve vaší režii objednat vyklízecí firmu, která si s nepořádkem uvnitř efektivně poradí. V té chvíli se vyplatí být na takové momenty připravení a pro jistotu mít kontakt na vyklízecí firmu již přichystaný.

dům v přírodě

Vyklidit lze veškeré prostory

Až budete hledat vyklízecí firmu, zaměřte se na takovou, která vám zaručí vyklizení domu a všech dalších typů prostor, jako jsou byty, garáže, sklepy, kůlny, sklady včetně podzemních prostor, kanceláře, provozovny a rekreační objekty. Můžete se tu setkat s různými předměty včetně těch nebezpečných, mohou tu být uložené jedovaté látky, chemická čistidla, kyseliny a louhy, benzín, petrolej a nafta, barvy a ředidla, vyřazená osvětlovací technika (zářivky), chemická hnojiva, biologický odpad napadený hnilobou a plísní atp.

Spolehlivá vyklízecí firma je taková, která vás zbaví i těchto nebezpečných předmětů, i když je samozřejmě vhodné, pokud o jejich existenci víte, nebo ji tušíte, oznámit to předem. Pak už jen zbývá dohodnout vhodný termín a umožnit do objektu přístup, jak co se týče klíčů, tak i příjezdu potřebné techniky a vozového parku.