Učení mě baví

Moc ráda jsem se učila a taky se mohu pochlubit tím, že učení mi šlo opravdu lehce. Učila jsem se perfektně a nikdy jsem se nemusela hodně moc snažit, abych měla samé jedničky. A mého vzdělání si všimli ihned v první třídě základní školy. Protože jsem se velmi dobře učila a bavilo mě to, takže si paní učitelka všimla, že jsem úplně jiná než ostatní děti. A taky jsem měla tu výhodu, že jsem velice rychle všechno pochopila a paní učitelka mi nemusela vysvětlovat všechno dvakrát anebo nějak speciálně ještě znovu. Takže jsem potom byla jakoby povýšena ihned do druhé třídy. Ani nevíte, jak pro mě bylo skvělé. Byla jsem překvapená, když jsem nakonec základní školu vyšla ve svých třinácti letech. A byla to pro mě opravdu pocta. A jsem ráda, když mě potom vzali na zdravotní školu, kam jsem taky chtěla. Vy se možná divíte, že jsem nešla na gymnázium. Ale každý má jiné plány. 

Moc ráda čtu.

To mě vůbec nelákalo a nechtěla jsem tam jít. Měla jsem jiné plány. Šla jsem na zdravotní školu, kde jsem potom opravdu dostudovala perfektně. A následovala potom vysoká škola, kde jsem se věnovala porodnictví. Porodnictví byl můj sen už odmalička. Chtěla jsem pracovat s maminkami a taky s malými dětmi, takže mít zaměstnání jako porodník a gynekolog mě velice lákalo.

Ráda chodím do knihovny.

A musím říct, že to skvělá práce a hodí se pro mě. A je nejlepší, když je pro vás práce taky zároveň vaším nejoblíbenějším koníčkem. Naštěstí taky mohu říct, že se mi splnil sen, o kterém jsem snila. A dělám práci takovou, jakou jsem chtěla. A vám se taky splnil sen o práci? Anebo alespoň sníte o lepším vzdělání nebo už ho máte? Já jsem si byla vždycky jistá v tom, že budu mít prima a vysoké vzdělání, už jsem to tak cítila a jsem opravdu ráda, že to tak dopadlo. A taky děkuji svým rodičům, že mě podporovali ve studiu a taky v dalším vzdělání.