Zábradlí ke schodům

Fakt je ten, že schody jsou pro nás důležité. Po nich se dostáváme výš, tam kde je potřeba. No řekněte sami, má smysl dělat výtah v domě, kde je pouze jedno patro? Nemá, pochopitelně, i když něco podobného asi existuje.

V běžném domě se však setkáváme se schodištěm. Většinou dřevěným, výjimečně železným . A když už je zde schodiště, musí být i zábradlí. Jeho funkce je více než jasná. Je to významný ochranný prvek. Každý, kdo jde nahoru se ho přidržuje a ten kdo jde dolů také. Ve velké většině případů. Ostatně, zábradlí být musí jinak by ani dům neprošel kolaudací.

V panelácích je všude stejné, není na něm nic k obdivování a je to proto, že se spěchá a není čas na nějaké ozdůbky. Což je škoda, protože některá schodiště mohou být i hezká, jak nám ukazuje historie.

Nu, ale zpět do současnosti.

moderní zábradlí

Je docela možné, že i vy zrovna budujete a přemýšlíte na schodištěm. Uvažujete, co a jak. Nuže, v tomto článku naleznete kontakt na firmu, která zábradlí na schodiště vyrábí a samozřejmě se zabývá i jeho prodejem. Naleznete zde výrobky z kovu, ze skla, nebi i dřeva. A je samozřejmostí, že si můžete nechat vyrobit zábradlí kombinované, tedy třeba sklo a železo.

železné zábradlí

Každému se líbí něco jiného, a proto se ve firmě vyrábí skutečně různé druhy těchto výrobků. Materiál je té nejvyšší kvality, což ostatně musí. Takže lehce splní požadované normy, a navíc vypadá hezky.

Ceny nejsou nijak přehnané a nejsou dány pevně. To by ani nešlo, protože každé schodiště je jiné. Pokud tedy máte zájem, postupujte následovně.

Výše je již zmíněný odkaz, je to ten jinak barevný text. Na něj si klikněte a zde naleznete zobrazení různých výrobků. Vy firmu kontaktuje mailem, nebo telefonicky. Telefonem je to rychlejší. Sdělte své představy a firma vám nabídne to, co by se vám líbilo. Když pak uvedete rozměry, dozvíte se i odhadovanou cenu. Tak směle do toho.