Nezařazené

Práce hodinového manžela za skvělou cenu

V dnešní době žije hodně lidí single. Někteří svého partnera ještě nenašli, jiní ho ztratili a další tak žijí zcela dobrovolně a tento způsob života jim naprosto vyhovuje. Tedy zatím. Nikde není psáno, že jednoho dne se pohled na život nezmění. Zatím je všechno fajn, člověk se nemusí nikomu přizpůsobovat, po nikom sbírat ponožky, čekat frontu na záchod, nebo vařit pokrmy, které sám vůbec nemusí. Když je nálada, jde se bavit do společnosti, když není, je doma, ve svém klidu a pohodě. Ovšem čas od času nastanou naprosto běžné situace, které zaskočí každou single ženu.

hodinový manžel

Najednou na zlomek vteřiny začne litovat, že doma také nemá nějakého šikulu. Kapající kohoutek, ucpaný sifon, nesvítící lampička, rozklížená židle, nebo protékající záchod. Pro běžného chlapa celkem banální závada, ovšem žena je většinou v koncích. Některé ženy jsou zručné a do oprav by se i pustily, ale doma stejně nemají jediný šroubovák, o dalším nářadí ani nemluvě. Prostě nic neslouží donekonečna, takže drobná závada na sebe nenechává dlouho čekat. Natož když se takových problémů nahromadí více.

hodinový manžel

Šlo by jistě zavolat instalatérovi, ale ten vám nespraví tu lampičku. Elektrikář zase nebude čistit sifon a koho objednat na rozklíženou židli? Přece nebudete volat truhláře, že? Buď si každá taková bezradná dáma musí sehnat ochotného kamaráda, který jí přátelsky vypomůže, anebo… Opravdu je tu ještě jedna možnost a naprosto pohodlná. Jednoduše zavolá hodinového manžela. Nebude se nikoho doprošovat, nikoho přemlouvat a slibovat hory doly za drobné opravy.

Naprosto profesionálně si objedná službu, která odvede profesionální práci. Hodinový manžel z Pardubic a jeho ceník, ale podle objednaných a provedených činností se spočítá cena. Stačí si s hodinovým manželem smluvit vhodný termín a vznést požadavky. Naprosto jednoduché pro každou ženu. Konec přemlouvání souseda, nebo kolegy v práci.