Zvyšte prestiž vaší firmy

Je mnoho firem, které mají podobnou náplň výroby. Nejrůznější zámečnické a kovoobráběcí firmy, konstrukční kanceláře, stavební firmy apod. Čím je ale od sebe rozlišit, pokud chceme spolupracovat se skutečně kvalitní, odbornou firmou? Jak si hlavně zahraniční firmy vybírají své partnery v naší republice? Zcela jednoduše, kouknou se, jaké certifikáty firma získala a které se jí daří obhajovat u pravidelných auditů.

Každá výrobní firma musí dbát na školení svých zaměstnanců. Má-li firma svářečskou dílnu, musí mít každý svářeč složené zkoušky ze svařování. Firma musí mít svářečského technologa, který také musí složit příslušné zkoušky, aby mohl dělat svářečský dozor. Dalšími zkouškami jsou ty z bezpečnostních předpisů. Tyto se týkají všech zaměstnanců bez rozdílů, včetně brigádníků a školení provádí bezpečnostní technik.

kvalita

Ale i celá firma jako celek, pokud chce být opravdu na špičkové úrovni, se může nechat certifikovat systémy ISO a tím mnohonásobně zvýší svoji prestiž. Získat certifikát ISO 9001 je pro firmu velmi náročný proces, kterým je lépe když ji provede zkušená firma, která má znalosti s celým průběhem a jednotlivými kroky. Cena ISO 9001 je nic, proti tomu jak si vás poté budou cenit vaši obchodní partneři. Každá firma se na svých www stránkách chlubí všemi certifikáty, které se ji podařilo získat a obhájit. A není se čemu divit. Hledáte-li nového obchodního partnera, jistě raději sáhnete po tom, u kterého je už předem záruka kvality, aniž byste si ho museli sami testovat.

kvalita

Máte firmu a nejste držitelem certifikátu ISO 9001? Nemáte ještě vypracované systémy kvality a směrnice pro všechna pracoviště ve vaší firmě? Kontaktujte firmu Gradegroup a nechte je provést vás celou cestou certifikace. Od vnitřních auditů až po ten závěrečný, kdy získáte certifikát a budete se jím moct chlubit svým obchodním partnerům.