Získejte postavu snů


Nejste spokojeni s tím, jak vypadáte?
Většina lidí na sobě najde nějaký problém, který se jim nelíbí. Většina lidí není spokojena se svým tělem, a chtěli by mít méně nebo více kilo. Mít hezkou a zdravou postavu je snem většiny lidí, ale ne všichni jsou ochotni se konečně rozhodnout a začít o svoje nové tělo bojovat bez výmluv. Cesta je jediná. Pohyb a zdravá vyvážená strava. Kdo to nedokáže sám, ten potřebuje vedení někoho, kdo mu pomůže nejen sestavit výživový a cvičební plán, ale hlavně někoho, kdo s ním bude cvičit a kdo ho bude držet v jeho cestě za novým tělem.

muž cvičí

  • Chcete vyrýsovat tělo do plavek?
  • Chcete shodit přebytečná kila?
  • Chcete vědět jak udržovat postavu?
  • Potřebujete vědět jak správně jíst?
  • Neumíte správně cvičit?

Ať už je vaším cílem cokoliv, je dobré mít vedle sebe někoho, kdo vám pomůže, a to kdykoliv budete potřebovat. Jsem osobní trenér v Liberci https://www.milamichalicek.cz/, a dokážu vám pomoct se vším, co se týká cvičení a výživy. Proč si vybrat zrovna mě? Podívejte se na fotky, a uvidíte, že mým životem je cvičení. A hodně jídla. Navíc jsem se v roce 2019 stal mistrem ČR v kategorii Men`s Physique, což je pro mě ohromný úspěch. Samozřejmostí jsou u mě certifikáty a všechny potřebné kurzy k tomu, abych mohl pomáhat v hubnutí ostatním lidem.

fitness jídlo

U mě máte jistotu, že vím co dělám
Ne všichni trenéři a výživoví poradci ví co dělají, a někdy mohou poskytovat rady, které úplně nefungují. Díky mému titulu je vidět, že stravě i cvičení rozumím, a oboje umím zkombinovat tak, aby to mělo co nejlepší výsledky. Spolu dokážeme, že dosáhnete svých cílů. Chce to jen se odhodlat a vydržet. Nebojte se, já vás v tom nenechám. Jsem tady od toho, abych vám sestavil jídelníček a tréninkový plán přesně pro vaše potřeby. Nevkládejte svou důvěru do neznámých poradců, ale vsaďte na osvědčené kvality někoho, kdo získal ocenění ze světa kulturistiky.