Pronájem skladu po dobu rekonstrukce vaší nemovitosti

Chystáte se k rekonstrukci chaty nebo rodinného domu? Pak by se vám mohl hodit přepravní ocelový kontejner. Se skladovými kontejnery se setkáváme na našem území kupříkladu na vlakových překladištích, a v zahraničí je můžete zahlédnout v přístavních docích. Přepravuje se v nich zboží napříč celým světem jak po moři, tak i po souši a leteckou dopravou.

Kontejner se vám může hodit v případě, že bude nutné vystěhovat veškeré vybavení domu, kam patří nábytek, domácí spotřebiče, podlahové krytiny, svítidla a další předměty, které by vám při rekonstrukci překážely, anebo by mohly být ohroženy pracovní činností. Jaké jsou výhody tohoto řešení?

skladové kontejnery

Ocelová uzamykatelná vrata – kontejner je zhotoven z ocelového plechu, který velmi dobře chrání předměty uvnitř před povětrnostními vlivy. Odolává dešti, sněhu, námraze i silným poryvům větru. Cokoli do vnitřních prostor uložíte, bude naprosto v bezpečí. Kontejner se uzavírá ocelovými vraty s uzamykatelnou závorou, čímž je vnitřní prostor zabezpečen před náhodnými krádežemi. A pokud se k vám někdo přece jen vypraví loupit cíleně, hluk ocelového plechu jistě nepřeslechnete.

přeprava kontejnerů

Dostatečně velký prostor – kontejner o délce šesti metrů obvykle pojme většinu vybavení dvoupokojového bytu, ovšem potřebujete-li vystěhovat větší prostor, jsou k dispozici i kontejnery s dvojnásobnou délkou, případně si můžete pronajmout kontejnerů více najednou. Vše záleží na vzájemné domluvě a hlavně na vašich finančních i prostorových možnostech.

Pronájem na libovolně dlouhou dobupronájem skladu vám poslouží po celou dobu rekonstrukce, ale je možné jej mít na zahradě i delší dobu. Pronájmy se sjednávají na období týdnů až měsíců a není žádný problém využívat kontejner po celý rok, to obvykle v případech, kdy se např. staví dům od základů, anebo se mění i střecha včetně krovů a latí.