Výlety se psem

Taky jste se celý život těšili, až budete mít auto anebo řidičský průkaz? Pokud ano, tak se vám nedivím. Protože když máte automobil, tak je to veliká volnost, protože můžete dělat opravdu cokoliv se vám zachce, takže si potom taky můžete vybírat čas, kdy někam pojedete anebo co se vám chce dělat. Taky díky autu a automobilu můžete jezdit na různé výlety a tak podobně. Anebo taky můžete samozřejmě jezdit na dlouhé dovolené nebo jenom tak na nějakou vyhlídku, která by se vám líbila. A ta volnost, že nemusíte autobusem! 

Výlet se psem je opravdu prima.

Navíc mě autem velice baví jezdit na výlety s mým čtyřnohým miláčkem. Je to krásné malé psí plemeno, které jsem dostala před dvěma lety na Vánoce jako dárek. Jsem opravdu ráda, že jsem takový dárek dostala. I když se samozřejmě říká, že zvířata se nemají dávat jako dárky k narozeninám anebo na Vánoce. Jenomže já jsem si pejska přála už asi půl roku nebo možná déle. Tak toho z rodiny někdo využil a pořídil mi na Vánoce opravdu krásné štěňátko. Byla jsem velice ráda. Navíc jsem velice akční typ, miluji sport, takže se mi psí společník opravdu hodně hodil. Navíc když už jsem měla auto, tak jsem využila toho, že jsem taky s mým pejskem jezdila na soutěže a taky na cvičák.

Mám ráda dlouhé výlety.

Chtěla jsem, aby můj pes skvěle poslouchal, a navíc ho sport baví, stejně jako mě. Takže jsem byla ráda, že alespoň mohu jezdit takhle. A taky, když si potom můj bratr pořídil taky svého malého psa, tak jsme potom jezdili taky na cvičák spolu. Později se k nám přidala taky moje kamarádka, která má sice větší plemeno, ale má zase velké auto. Takže jsme jejím autem potom taky jezdili na různé psí soutěže, takže z nás nakonec byla opravdu skvělá parta. Na výletech a taky na zmíněných soutěžích jsme potkali mnoho zajímavých přátel a jsme rádi, že právě kvalitní auto nám k tomu pomohlo. A nejenom k pevnému přátelství a pejskům, ale taky samozřejmě k dalším přátelům, kterých není samozřejmě nikdy dost. A taky byste jezdili na výlety, kdyby jste měli skvělé a velké auto? Můj sen je mít ještě velkou dodávku, kterou bych jezdila na delší trasy.